Bezpieczna obsługa samochodów w naszym serwisie

Bezpieczna obsługa samochodów w naszym serwisie

Szanowni klienci!
W związku z wprowadzeniem stanu epidemii, w naszym Serwisie przestrzegane są najwyższe normy bezpieczeństwa. W trosce o zdrowie naszych klientów i pracowników warsztatów stosujemy się do zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego.
– ograniczamy do minimum kontakt z klientem. Nie witamy się podaniem ręki. Zachowujemy odstęp minimum 1-1,5 metra.
– dokładamy wszelkich starań, aby miejsca pracy były czyste i higieniczne: powierzchnie dotykane: w tym biurka, lady i stoły, klamki, włączniki światła, poręcze i inne przedmioty (np. telefony, klawiatury) regularnie wycierane środkiem dezynfekującym lub przecierane wodą z detergentem.
serwis wyposażony w żele/płyny dezynfekujące, korzystamy z jednorazowych rękawiczek.
dokładnie i często myjemy ręce wodą z mydłem lub środkiem dezynfekującym, do miejsc, w których można umyć/zdezynfekować ręce mają dostęp nie tylko pracownicy, ale i klienci.
– wsiadamy za kierownicę samochodu klienta, przy użyciu płynu dezynfekującego czyścimy klamki, kierownicę, dźwignię zmiany biegów, itp.
– zanim samochód będzie gotowy do odbioru, pracownicy serwisu dokonują bezpłatne ozonowanie wnętrza kabiny. Zabieg ten zniszczy wszystkie bakterie i drobnoustroje, które znajdują się w samochodzie.
płatność za usługi zalecamy robić za pośrednictwem karty płatniczej.
Nie ma powodu, żeby odkładać przegląd auta na czas po ustąpieniu pandemii, tym bardziej, że nikt nie jest w stanie określić, kiedy to nastąpi.
Jeśli obie strony przestrzegać będą wydanych rozporządzeń, nie ma się czego obawiać.
Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 733-610-727

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *